Phone Number (field) (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល
