Phone Number (field) (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Required
ta: தேவை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Extension
ta: நீட்சி

en: Field settings
ta: புல அமைவுகள்

en: Display type
ta: காட்சி வகை

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Emergency
ta: அவசரம்
