Phone Number (field) (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Country
af: Land

en: Required
af: Verplig

en: Unknown
af: Onbekend

en: Optional
af: Opsioneel

en: Field settings
af: Veldverstellings
