Phone Number (field) (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: Country
el: Χώρα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Extension
el: Επέκταση

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Emergency
el: Έκτακτη ανάγκη

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
