Phone Number (field) (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Size
is: Stærð

en: None
is: Engin

en: Country
is: Land

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Optional
is: Valkvætt

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Allowed Countries
is: Leyfileg lönd

en: Country code
is: Landnúmer

en: Field settings
is: Svæðastillingar

en: Display type
is: Birta tegund

en: Field types
is: Tegundir svæða
