Phone Number (field) (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Country
lv: Valsts

en: Required
lv: Obligāts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Installed
lv: Instalēts

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Unique
lv: Unikāls
