Phone Number (field) (2.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: International
ne: अन्तर्राष्ट्रिय
