Phone Number (field) (2.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Country
bs: Zemlja

en: Required
bs: Obavezno

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Display type
bs: Tip prikaza
