Phone Number (field) (2.0.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: None
ast: Nengún

en: Required
ast: Requeríu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Optional
ast: Opcional

en: Installed
ast: Instaláu
