Phone Number (field) (2.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Required
eo: Bezonata

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
