Phone Number (field) (2.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (70 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Country
hu: Ország

en: Required
hu: Szükséges

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Widget settings
hu: Felületi elem beállítások

en: Mobile
hu: Mobil

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Allowed Countries
hu: Engedélyezett országok

en: Default Country
hu: Alapértelmezett ország

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Country Code
hu: Országkód

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Country code
hu: Országkód

en: Pager
hu: Lapozó

en: Resend
hu: Újraküldés

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: Verification Message
hu: Megerősítő üzenet

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Country name
hu: Országnév

en: Verification
hu: Ellenőrzés

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Verified
hu: Megerősített

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Not verified
hu: Nem megerősített

en: Unique
hu: Egyedi

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Uniqueness
hu: Egyediség

en: Invalid code.
hu: Érvénytelen kód.

en: Storage settings
hu: Tárolási beállítások

en: Verification Code
hu: Megerősítő kód

en: Unable to deliver the code. Please contact support.
hu: Nem sikerült kézbesíteni a kódot. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot.

en: Code resent
hu: Kód újraküldve

en: Default country: @country
hu: Alapértelmezett ország: @country

en: Yes, only verified numbers
hu: Igen, csak megerősített számok

en: Default country is not in one of the allowed countries.
hu: Alapértelmezett ország nincs benne az engedélyezett országok között.

en: International Number
hu: Nemzetközi szám

en: Local Number
hu: Helyi szám

en: Verified Status
hu: Megerősítés állapota

en: Show as TEL link
hu: A hivatkozás megjelenítése „TEL” formában

en: Show as plaintext
hu: Megjelenítés, mint egyszerű szöveg

en: Show as country name
hu: Megjelenítés, mint országnév

en: Show as country code
hu: Megjelenítés, mint országkód

en: Use this field for two-factor authentication
hu: Ennek a mezőnek a használata a kétlépcsős azonosításhoz (TFA)

en: Send verification code
hu: Megerősítő kód küldése

en: Enable two-factor authentication
hu: Kétlépcsős azonosítás (TFA) engedélyezése

en: Phone number in %field is required.
hu: Telefonszám megadása kötelező ezen a mezőn: %field

en: An error occurred while sending sms.
hu: Hiba történt az SMS üzenet küldése közben.

en: A verification code was sent to %clue. Enter the @length-character code sent to your device.
hu: %clue részére a megerősítő üzenet elküldve, ami @length-character karakter hosszú. Ezt az eszközére elküldött kódot kell beírni.

en: Libphonenumber-for-php library
hu: Libphonenumber-for-php könyvtár

en: Please install the libphonenumber-for-php library via Composer.
hu: A <en>libphonenumber-for-php</en> külső függvénykönyvtár <em>Composer</em> segítségével való telepítése szükséges.

en: TFA User Field
hu: TFA felhasználó mező

en: Verified status
hu: Megerősítés állapota

en: E.165 Number
hu: E.165 Szám

en: TFA Option
hu: TFA beállítás

en: TFA validation code sent to user @uid
hu: TFA ellenőrző kód elküldve a következő felhasználónak: @uid

en: Send message error to user @uid. Status code: @code, message: @message
hu: @uid felhasználó részére küldött üzenet kézbesítése közben hiba történt. Állapotkód: @code, üzenet: @message

en: Allow saving unverified numbers when verification is required.
hu: Megerősítetlen számok mentésének engedélyezése, akkor is, ha a megerősítés kötelező.

en: Verification message
hu: Megerősítő üzenet

en: Number Placeholder
hu: Szám helykitöltő

en: Number field placeholder.
hu: Szám mező helykitöltő.

en: Number placeholder: @placeholder
hu: Szám helykitöltő: @placeholder

en: Too many verification code requests, please try again shortly.
hu: Túl sok megerősítő kód kérés történt. Érdemes később újrapróbálkozni.
