Phone Number (field) (2.0.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
