Phone Number (field) (2.0.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: Country
fi: Maa

en: Required
fi: Pakollinen

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Flag
fi: Lippu

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Installed
fi: Asennettu

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Country code
fi: Maakoodi

en: Pager
fi: Sivutus

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Country name
fi: Maan nimi

en: Verify
fi: Tarkista

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Unique
fi: Yksilöllinen

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Default country
fi: Oletusmaa

en: Storage settings
fi: Tallennusasetukset
