Phone Number (field) (2.0.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Default country
gu: મૂળભૂત દેશ
