Phone Number (field) (2.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը
