Phone Number (field) (2.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Required
lt: Privalomas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Unique
lt: Unikalus

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai

en: Composite elements
lt: Sudėtiniai elementai
