Phone Number (field) (2.0.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: None
sl: Brez

en: Required
sl: Obvezno

en: Unknown
sl: Neznan

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Field settings
sl: Nastavitve polja
