Phone Number (field) (2.0.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Default country
ug: سۈكۈت دۆلەت ۋە رايون
