Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
