Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Required
ca: Necessari

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Optional
ca: Opcional

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Flag
ca: Bandera

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Allowed Countries
ca: Països permesos

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Extension
ca: Extensió

en: Pager
ca: Paginador

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Emergency
ca: Urgència

en: Unique
ca: Únic

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Default country
ca: País predeterminat

en: Storage settings
ca: Paràmetres de l'emmagatzemament
