Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Required
et: Kohustuslik

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Optional
et: Valikuline

en: Flag
et: Lipp

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Extension
et: Laiendus

en: Country code
et: Riigikood

en: Pager
et: Lehitseja

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: Storage settings
et: Salvestamise sätted
