Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Optional
gl: Opcional

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Installed
gl: Instalado

en: Extension
gl: Extensión

en: Country code
gl: Código de país

en: Pager
gl: Paxinador

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Verification
gl: Comprobación

en: Default country
gl: País predefinido
