Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
