Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Size
ro: Mărime

en: None
ro: Nimic

en: Country
ro: Țară

en: Required
ro: Necesar

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Optional
ro: Opțional

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Installed
ro: Instalat

en: Extension
ro: Extensie

en: Country code
ro: Cod țară

en: Pager
ro: Paginator

en: Field settings
ro: Opțiuni câmp

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Emergency
ro: Urgență

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Default country
ro: Țara implicită

en: Storage settings
ro: Setări de stocare
