Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: Required
sk: Povinné

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Mobile
sk: Mobil

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Allowed countries
sk: Povolené krajiny

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Field types
sk: Typy polí

en: Default country
sk: Predvolená krajina
