Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Required
sq: Kërkohet

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës
