Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Size
sv: Storlek

en: None
sv: Ingen

en: Country
sv: Land

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Unknown
sv: Okänd

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Optional
sv: Valfritt

en: Flag
sv: Flagga

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Extension
sv: Filändelse

en: Country code
sv: Landskod

en: Pager
sv: Paginerare

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: Display type
sv: Typ av visning

en: Country name
sv: Namn på land

en: Verify
sv: Verifiera

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Unique
sv: Unik

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Default country
sv: Förvalt land

en: Invalid code.
sv: Ogiltig kod.

en: Storage settings
sv: Inställningar för lagring
