Phone Number (field) (2.0.0-alpha7) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Unknown
te: తెలియని

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: Default country
te: అప్రమేయ దేశం
