Phone Number (field) (2.0.0-alpha8) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Required
az: Tələb olunur

en: Unknown
az: Naməlum

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Extension
az: Əlavə

en: Pager
az: Peycer

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Display type
az: Ekran növü

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Emergency
az: Təcili

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Default country
az: Defolt ölkə
