Phone Number (field) (2.0.0-alpha8) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Required
ku: پێویستە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە

en: Default country
ku: وڵاتی بنەڕەتی
