Phone Number (field) (2.0.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Required
ps: غوښتى

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Optional
ps: اختياري

en: Installed
ps: لګول شوي
