Phone Number (field) (2.0.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Size
ur: حجم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Required
ur: درکار

en: Optional
ur: اختیاری

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
