Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Required
bg: Задължително

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Optional
bg: По желание

en: Flag
bg: Информирай

en: Field settings
bg: Настройки на полето

en: Default country
bg: Държава по подразбиране
