Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: Default country
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྒྱལ་ཁབ་མིང
