Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
