Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to fr translation catalogue (31 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Size
fr: Taille

en: None
fr: Aucun(e)

en: Country
fr: Pays

en: Required
fr: Requis

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Widget settings
fr: Paramètres du widget

en: Optional
fr: Facultatif

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Flag
fr: Marquer

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Country Code
fr: Code pays

en: Country code
fr: Code pays

en: Pager
fr: Pagination

en: Resend
fr: Renvoyer

en: Field settings
fr: Paramètres du champ

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Country name
fr: Nom du pays

en: Verification
fr: Vérification

en: Verify
fr: Vérifier

en: Verified
fr: Vérifié

en: Emergency
fr: Urgence

en: Field types
fr: Types de champs

en: Default country
fr: Pays par défaut

en: Storage settings
fr: Paramètres de stockage

en: Default country: @country
fr: Pays par défaut: @country

en: Composite elements
fr: Éléments composites
