Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: Required
hr: Nužno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Installed
hr: Instaliran

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: Default country
hr: Zadana država
