Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Required
kk: Қажетті

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
