Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം
