Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Country
mr: देश

en: Required
mr: आवश्यक

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Optional
mr: पर्यायी
