Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Size
ms: Saiz

en: None
ms: Tiada

en: Required
ms: Diperlukan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Optional
ms: Berupa pilihan

en: Phone number
ms: Nombor telefon

en: Installed
ms: Terpasang

en: Extension
ms: Sambungan

en: Country code
ms: Kod negara

en: Field settings
ms: Seting medan

en: Default country
ms: Negara lalai
