Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (127 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Size
nl: Grootte

en: None
nl: Geen

en: Country
nl: Land

en: Required
nl: Verplicht

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Optional
nl: Optioneel

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Flag
nl: Vlag

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Allowed Countries
nl: Toegestane Landen

en: Default Country
nl: Standaardland

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Country Code
nl: Landcode

en: Extension
nl: Extensie

en: Country code
nl: Landcode

en: Pager
nl: Paginering

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Verification Message
nl: Verificatiebericht

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Allowed countries
nl: Toegestane landen

en: Country name
nl: Landnaam

en: Verification
nl: Verificatie

en: Verify
nl: Controleren

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Not verified
nl: Niet geverifieerd

en: Unique
nl: Uniek

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Default country
nl: Standaardland

en: Local number
nl: Lokaal nummer

en: Uniqueness
nl: Uniekheid

en: Allowed Types
nl: Toegestane types

en: Invalid code.
nl: Ongeldige code.

en: Allowed types
nl: Toegestane types

en: International
nl: Internationaal

en: Storage settings
nl: Opslaginstellingen

en: Verification Code
nl: Verificatiecode

en: Country selection
nl: Landselectie

en: Unable to deliver the code. Please contact support.
nl: Kan de code niet versturen. Neem contact op met support.

en: Code resent
nl: Code opnieuw verzonden

en: Short code
nl: Korte code

en: Default country: @country
nl: Standaardland: @country

en: Yes, only verified numbers
nl: Ja, alleen geverifieerde nummers

en: Default country is not in one of the allowed countries.
nl: Standaardland is niet toegestaan.

en: International Number
nl: Internationaal nummer

en: Local Number
nl: Lokaal nummer

en: Verified Status
nl: Verificatiestatus

en: Show as TEL link
nl: Toon als TEL-link

en: Show as plaintext
nl: Toon als platte tekst

en: Show as country name
nl: Toon als landnaam

en: Show as country code
nl: Toon als landcode

en: Use this field for two-factor authentication
nl: Gebruik dit veld voor twee-factor authenticatie

en: Send verification code
nl: Verificatiecode verzenden

en: Enable two-factor authentication
nl: Twee-factor authenticatie inschakelen

en: Phone number in %field is required.
nl: Telefoonnummer in %field is vereist.

en: An error occurred while sending sms.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van sms.

en: A verification code was sent to %clue. Enter the @length-character code sent to your device.
nl: Er is een verificatiecode verzonden naar %clue. Voer de @length-character code in die naar uw apparaat is verzonden.

en: The SMS message to send during verification. Replacement parameters are available for verification code (!code) and site name (!site_name). Additionally, tokens are available if the token module is enabled, but be aware that entity values will not be available on entity creation forms as the entity was not created yet.
nl: Het sms-bericht dat tijdens de verificatie moet worden verzonden. Vervangingsparameters zijn beschikbaar voor verificatiecode (!code) en sitenaam (!site_name). Bovendien zijn tokens beschikbaar als de Token-module is ingeschakeld, maar wees ervan bewust dat entiteitswaarden niet beschikbaar zijn op entiteitscreatieformulieren omdat de entiteit nog niet is gemaakt.

en: Libphonenumber-for-php library
nl: Libphonenumber-for-php bibliotheek

en: Please install the libphonenumber-for-php library via Composer.
nl: Installeer de libphonenumber-for-php bibliotheek via Composer.

en: TFA User Field
nl: TFA-gebruikersveld

en: Verified status
nl: Verificatiestatus

en: TFA Option
nl: TFA-optie

en: TFA validation code sent to user @uid
nl: TFA-validatiecode verzonden naar gebruiker @uid

en: Send message error to user @uid. Status code: @code, message: @message
nl: Fout bij het verzenden van bericht naar gebruiker @uid. Statuscode: @code, bericht: @message

en: Allow saving unverified numbers when verification is required.
nl: Opslaan van niet-geverifieerde nummers toestaan als verificatie vereist is.

en: Composite elements
nl: Samengestelde elementen

en: Verification message
nl: Verificatiebericht

en: Number Placeholder
nl: Nummer-placeholder

en: Number field placeholder.
nl: Nummer-veld placeholder.

en: Number placeholder: @placeholder
nl: Nummer-placeholder: @placeholder

en: Too many verification code requests, please try again shortly.
nl: Te veel verificatiecode-aanvragen, probeer het over een tijdje opnieuw.

en: Verification Secret
nl: Verificatiegeheim

en: Too many verification code requests for %field, please try again shortly.
nl: Te veel verificatiecode aanvragen voor %field, probeer het over een tijdje opnieuw.

en: Fixed line
nl: Vaste lijn

en: Personal number
nl: Persoonlijk nummer

en: Standard rate
nl: Standaardtarief

en: Shared cost
nl: Gedeelde kosten

en: Premium rate
nl: Premiumtarief

en: An international phone number field type with flexible validation.
nl: Een internationaal telefoonnummer-veldtype met flexibele validatie.

en: Enable extension field
nl: Extensieveld inschakelen

en: International Number formatter settings
nl: Instellingen voor indeling van internationale nummers

en: Local Number formatter settings
nl: Instellingen voor indeling van lokale nummers

en: Country formatter settings
nl: Instellingen voor opmaak van landen

en: An international phone number field type with flexible validation and SMS capabilities.
nl: Een internationaal telefoonnummer-veldtype met flexibele validatie en SMS-mogelijkheden.

en: Bypass phone number verification requirement
nl: Verificatievereiste voor telefoonnummer overslaan

en: SMS Phone Number settings
nl: SMS telefoonnummer-instellingen

en: Local number formatter settings
nl: Instellingen voor opmaak van lokale nummers

en: A verification code has been sent to your phone. Enter it here.
nl: Er is een verificatiecode naar uw telefoon gestuurd. Voer deze hier in.

en: Verification requirement. Will send a verification code via SMS to the phone number when user requests to verify the number as their own. Requires <a href="https://www.drupal.org/project/smsframework" target="_blank">SMS Framework</a> or any other sms sending module that integrates with with the SMS Phone Number module.
nl: Verificatievereiste. Stuurt een verificatiecode via SMS naar het telefoonnummer om het eigendom te verifiëren. Vereist <a href="https://www.drupal.org/project/smsframework" target="_blank">SMS Framework</a> of een andere sms-verzendmodule die integreert met de SMS Phone Number-module.

en: Stores international number, local number, country code, verified status, and tfa option for sms_phone numbers.
nl: Slaat internationaal nummer, lokaal nummer, landcode, geverifieerde status en tfa-optie op voor sms_telefoonnummers.

en: SMS Phone Number field default widget.
nl: Standaard widget voor SMS Phone Number-veld.

[ctx: Validation]
en: SMS Phone Number constraint
nl: SMS Phone Number-voorwaarde

en: SMS Phone Number: request verification code
nl: SMS Phone Number: verzoek verificatiecode

en: Fixed line or mobile
nl: Vast of mobiel

en: Toll-free
nl: Gratis

en: The phone number %number provided for %field is not a valid phone number for country %country.
nl: Het telefoonnummer %number dat is opgegeven voor %field is geen geldig telefoonnummer voor land %country.

en: The phone number %number provided for %field appears to be type: %number_type, which is not permitted.  The following phone number types are permitted: %allowed_types
nl: Het telefoonnummer %number dat is opgegeven voor %field lijkt type: %number_type te zijn, wat niet is toegestaan. De volgende soorten telefoonnummers zijn toegestaan: %allowed_types

en: The phone number %number provided for %field appears to be a %number_country number, yet %country was provided for country.
nl: Het telefoonnummer %number dat is opgegeven voor %field lijkt een %number_country nummer te zijn, maar %country werd opgegeven voor het land.

en: The phone number %number provided for %field does not appear to be a %country number.
nl: Het telefoonnummer %number dat is opgegeven voor %field lijkt geen %country nummer te zijn.

en: The country %country provided for %field is not an allowed country.
nl: Het land %country dat is opgegeven voor %field is geen toegestaan land.

en: Should phone numbers be unique within this field.
nl: Moeten telefoonnummers uniek zijn binnen dit veld.

en: Allowed counties for the phone number. If none selected, then all are allowed.
nl: Toegestane landen voor het telefoonnummer. Als er geen zijn geselecteerd, zijn alle landen toegestaan.

en: Restrict entry to certain types of phone numbers. If none are selected, then all types are allowed.  A description of each type can be found <a href="@url" target="_blank">here</a>.
nl: Beperk invoer tot bepaalde soorten telefoonnummers. Als er geen zijn geselecteerd, zijn alle typen toegestaan. <a href="@url" target="_blank">Klik hier voor een beschrijving van elk type telefoonnummer</a>.

en: Enable <em>Extension</em> field
nl: <em>Extensie</em>-veld inschakelen

en: Collect extension along with the phone number.
nl: Extensie samen met het telefoonnummer opvragen.

en: Stores international number, local number, and country code for phone numbers.
nl: Slaat internationaal nummer, lokaal nummer en landcode op voor telefoonnummers.

en: Default country for phone number input.
nl: Standaardland voor telefoonnummerinvoer.

en: Phone number field default widget.
nl: Standaardwidget voor telefoonnummerveld.

[ctx: Validation]
en: Phone Number constraint
nl: Telefoonnummervoorwaarde

en: Phone number input size
nl: Grootte van het telefoonnummerinvoerveld

en: Extension input size
nl: Grootte van het extensie-invoerveld

en: Size of the phone number input.
nl: Grootte van het telefoonnummerinvoerveld.

en: Size of the phone number input: @size
nl: Grootte van het telefoonnummerinvoerveld: @size

en: If enabled, users will be able to choose if to use the number for two factor authentication. Only one field can be set true for this value, verification must be enabled, and the field must be of cardinality 1. Users are required to verify their number when enabling their two-factor authentication. <a href='https://www.drupal.org/project/tfa' target='_blank'>Two Factor Authentication</a> must be installed, as well as a supported sms provider such as <a href='https://www.drupal.org/project/smsframework' target='_blank'>SMS Framework</a>.
nl: Als dit is ingeschakeld, kunnen gebruikers kiezen of ze het nummer willen gebruiken voor twee-factor authenticatie. Dit kan voor slechts één veld ingeschakeld zijn, verificatie moet zijn ingeschakeld en het veld moet kardinaliteit 1 hebben. Gebruikers moeten hun nummer verifiëren wanneer ze hun twee-factor authenticatie inschakelen. <a href='https://www.drupal.org/project/tfa' target='_blank'>Two Factor Authentication</a> moet zijn geïnstalleerd, evenals een ondersteunde sms-provider zoals <a href='https://www.drupal.org/project/smsframework' target='_blank'>SMS Framework</a>.

en: E.164 Number
nl: E.164 Nummer

en: Country selection: @selection
nl: Landselectie: @selection

en: Two-letter ISO country code
nl: Twee-letterige ISO-landcode

en: Provides a form element to display a phone number with country code and extension. Supports validation of international phone numbers.
nl: Biedt een formulierelement om een telefoonnummer weer te geven met landcode en extensie. Ondersteunt validatie van internationale telefoonnummers.
