Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Required
nn: Påkrevd

en: Optional
nn: Valfri

en: Default country
nn: Standard land
