Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Size
pl: Rozmiar

en: None
pl: Brak

en: Country
pl: Państwo

en: Required
pl: Wymagane

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Flag
pl: Flaga

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Allowed countries
pl: Dozwolone kraje

en: Country name
pl: Nazwa kraju

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: Verified
pl: Zweryfikowany

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Emergency
pl: Awaria

en: Unique
pl: Unikalne

en: Field types
pl: Typy pól

en: Default country
pl: Domyślny kraj

en: Storage settings
pl: Ustawienia przechowywania
