Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Size
sr: Величина

en: Country
sr: Земља

en: Placeholder
sr: Резервисано место
