Phone Number (field) (2.0.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Required
ru: Херек

en: Default country
ru: Ниити чурт
