Phone Number (field) (2.0.0-alpha8) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Required
be: Абавязкова

en: Unknown
be: Невядомы

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Installed
be: Усталявана

en: Pager
be: Гартальнік

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Display type
be: Тып паказу

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Default country
be: Прадвызначаная краіна
