Phone Number (field) (2.0.0-alpha8) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: None
cy: Dim

en: Country
cy: Gwlad

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Optional
cy: Dewisol

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes

en: Display type
cy: Dangos math

en: Default country
cy: Gwlad diofyn
