Phone Number (field) (2.0.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Unknown
ka: უცნობი
