Phone Number (field) (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು
